7 Aralık 2010 Salı

2010 Yılında da İstanbul Cop, Biber Gazı ve Devlet Terörü Başkenti Olmaya Devam Etti

Çok resim koymaya ve uzun uzun yazmaya gerek yok.

Akp modeli faşizm tam gaz ilerliyor. 

Yaşasın ileri demokrasi, yaşasın biber gazı, yaşasın işkence, yaşaşın cop. 

'Yetmez ama Evet' diyen aydın görünümlü, karaktersiz, satılmış, şerefsiz ve alçaklar sürüsü, bebeğini düşüren genç kadının karnına inen tekmeyi o polisler değil siz attınız. Aydınım diye geçinenler o tekme sizin, o bot sizin, o gazı siz sıktınız, o copu siz vurdunuz. 

İşte açıklıyorum işçileri, öğrencileri coplayan, gaz sıkan, tekmeleyen, işkence yapan, hamile kadınları yerlerde sürükleyip bebeklerini kaybetmelerine sebebiyet veren suçlular listesi:

***Alfabetik sıralamada AKP ideoloğu Anayasa Mahkemesi Raportörü Osman Can’ın bir yanında Oral Çalışlar, diğer yanında Oya Baydar var… Listeden bir demet: Adalet Ağaoğlu, Ahmet Kekeç, Alev Erkilet, Alper Görmüş, Atilla Aytemur, Avi Haligua, Aydın Engin, Ayhan Aktar, Ayşe Günaysu, Bahri Bayram Belen, Baskın Oran, Bayram Bozyel, Bülent Somay, Cafer Solgun, Celal Yıldırım, Cengiz Aktar, Cengiz Algan, Çağatay Anadol, Demiray Oral, Dilek Kurban, Emre Aköz, Erdağ Aksel, Ergin Cinmen, Ergun Özbudun, Erol Katırcıoğlu, Fadime Özkan, Ferhat Kentel, Garo Paylan, Görkem Yeltan, Gülçin Avşar, Gülden Sönmez, Gürbüz Özaltınlı, Halil Berktay, Hayko Bağdat, Hilal Kaplan, Jale Mildanoğlu, Kerem Kabadayı, Kezban Hatemi, Lale Mansur, Leman Yurtsever, Leyla İpekçi, Markar Esayan, Mehmet Altan, Mehmet Rasgelenler, Mehmet Uçum, Mithat Sancar, Mustafa Paçal, Mustafa Şentop, Necmiye Alpay, Oral Çalışlar, Osman Can, Oya Baydar, Ömer Laçiner, Perihan Mağden, Roni Margulies, Salih Tuna, Sami Evren,  Sezai Temelli, Sinan Özbek, Şahin Alpay, Şenol Karakaş, Taner Ziya Koçak, Tatyos Bebek, Tuğbay Öz, Turgay Oğur, Ümit Kardaş, Ümit Şahin,  Yalçın Ergündoğan, Yasemin Çongar, Yasemin Göksu, Yıldıray Oğur, Yıldız Önen, Yıldız Ramazanoğlu,  Yücel Sayman, Zaycan Akış, Zeynep Tanbay… Ve ismini bilmediğim diğer "yetmez ama evet" çiler. Kına yakın nur topu gibi bir bebeğiniz olmadı. Doğmamış bebeğin katili oldunuz. Hadi çıkın ekranlara haykırın; 'yetmez, daha fazla işkence lazım, daha fazla şiddet lazım, daha fazla ölüm lazım'..!


Hadi çıkın sokaklarda kutlayın. Doğmamış bebeğin operasyonu. Siz seversiniz o yüzden bunun ismi HAYATA DÖNÜŞ OPERASYONU 2 olsun. Aralık ayında yapmayı sevdiğiniz operasyonlardan.

*** İsimler Birgun gazetesinde cikmis bir yazidan alinmistir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder