21 Temmuz 2009 Salı

Tayyip sevsin, sana ne oluyor?

Suratına bakınca "ulan bu adam bu sefer ne palavra sıkacak" diye beklediğim Mustafa Sarıgül en sonunda siyasi parti kuruyormuş. Çok sevindim. Kendisinden kurtulmak için güzel bir fırsat. Ancak bu Refah partisi el hareketleri yapan, Süleyman Demirel gibi üç saat konuşup hiç bir şey anlatmayan, servetine her gün servet katan, aynı 1500 kişi ile ülkenin 77 vilayetinde miting yapan Şişli belediye başkanımız durmadan Turgut Özal'dan bahsediyor. Yakında Kenan Evren'i de övmeye başlarsa şaşmam.
Be adam sana ne oluyor? Turgut Özal'ı neden övüp övüp duruyorsun? Bırak Tayyip övsün onu, Tayyip sevsin. Bak Tayyip beyin en güvendiği adamı göreve zamanında o getirmiş. Onurlu yargı mensuplarımız o dönemde de karşı çıkmışlar bu atamaya. Sarıgül sen iyisi mi kısa yoldan AKP ye katıl zaten onlara hizmet eden bir gayretin var boşa gitmesin.

2 yorum:

  1. Sarıgül kadar nefret edilebilecek insan sayısı çok değil ülkemizde. Bu kadar itici ve riyakar bir yüz ifadesi olamaz. O çok övdüğü Özal'ın bu memlekete yaptığı ihanetlerin bedelini ödüyoruz bugün. Anayasa mahkemesi, TRT6, siyasal pkk...

    YanıtlaSil
  2. Mustafa Sarıgül = koltuk hırsı+şaibe. 0 *sıfır* inandırıcılığı olan bir kişi. Tv de görünce kanal değiştiririm. Gazetede görünce sayfayı buruştururum. Zaten akepe medyasında yer buluyor sürekli. Kime hizmet ettiğinin en büyük kanıtı. son durağı akepe olur.

    YanıtlaSil